banner1.png

Podjęliśmy współpracę z Solemis Group

PDF

2007-10-25
Podjęliśmy współpracę z Solemis Group

Miło nam poinformować, że w dniu 18 października 2007 podpisaliśmy umowę z Solemis Group S.A. w zakresie dystrybucji oprogramowania PROPHIX i TARGIT.
PROPHIX to narzędzie finansowe ułatwiające budżetowanie, planowanie, raportowanie i analizy. PROPHIX ułatwia zarządzanie środowiskiem planowania, pozwalając pracować szybciej i bardziej szczegółowo niż wcześniej. Jest to łatwa we wdrożeniu i użytkowaniu aplikacja nie wymagająca specjalistycznej wiedzy IT. PROPHIX może bezpośrednio odczytywać dane z szerokiej gamy relacyjnych źródeł danych, włączając Oracle, SQL Server, Access, Excel oraz pliki tekstowe, a także wszelkie bazy danych zgodne z ODBC. Dzięki temu bezpośrednie importowanie aktualnego (oraz historycznego) wykonania budżetu z większości systemów Ksiąg Głównych jest bardzo proste. Analiza porównawcza historycznego wykonania budżetu pomoże Państwu upewnić się, że prognozy na następne lata są realistyczne i osiągalne.
TARGIT Analysis Suite stosuje się do analizy i wyświetlania danych przedsiębiorstwa i zawiera w sobie wszystkie narzędzia o tworzenia analiz i kart wyników za pomocą kilku kliknięć. Dzięki zgromadzeniu danych w jednej hurtowni danych umożliwia każdemu pracownikowi dostęp do informacji, których w danym momencie potrzebuje. Pojedyncze kliknięcie myszką na dowolny obiekt otwiera szczegółową analizę i pozwala na dalsze badanie wyników. Można też tworzyć hiperłącza między analizą a istotnymi załącznikami. Wyjątkową cechą jaką posiada TARGIT jest wielojęzyczność, dzięki czemu każdy użytkownik może wybrać preferowany przez siebie język, co spowoduje, że aplikacja automatycznie zaczyna pracować w tym języku.  

 

 
Wstecz