banner1.png

Raporty w systemie Microsoft Dynamics AX 2009

PDF

Jako kolejne udostępniamy do ściągnięcia naszym klientom nasze krótkie szkolenie z zakresu obsługi standardowych raportów w Microsoft Dynamics AX 2009. Szkolenie te jest w pełni dziełem naszej firmy i jako takie podlega ochronie praw autorskich nie jest więc możliwe jego przerabianie ani też odpłatne udostępnianie przez podmioty do tego nieupoważnione.

Microsoft Dynamics AX jest systemem informatycznym klasy ERP II (ERP i e-Biznes) adresowanym do firm średniej wielkości o dużym potencjale rozwojowym. Umożliwia obsługę wielu zróżnicowanych procedur biznesowych. Microsoft Dynamics AX zapewnia skuteczną optymalizację procesów produkcyjnych i handlowych przy wykorzystaniu sieci WWW.   
Dzięki strukturze modułowej Microsoft Dynamics AX umożliwia:

  • zarządzanie kontaktami z klientem (CRM)
  • finansami
  • projektami
  • zasobami ludzkimi
  • raportowaniem
  • analizami

Optymalizuje procesy biznesowe związane z produkcją i łańcuchem dostaw (SCM). System pozwala na jednolitą i przejrzystą integrację procesów biznesowych - wewnętrznych i zewnętrznych - poprzez zapewnienie wymiany informacji między aplikacjami front i back office'owymi.

Podczas szkolenia skupimy się na obsłudze rozszerzonej wydruków standardowych oraz na obsłudze kreatora autoraportów. Szkolenie jest dedykowane dla użytkowników systemu.

 

Agenda

  1. Sortowanie, grupowanie i filtrowanie jako wbudowana cecha raportów standardowych
  2. Dołączanie dodatkowych tabel do źródła danych raportu
  3. Kreator autoraportów

Forma szkolenia: screencast

Czas trwania szkolenia: ok. 30 min

Wielkość pliku: ok. 57 Mb

 

http://www.indygo.biz.pl/plikidopobrania/raporty.mp4

 
Wstecz