banner1.png

Trening Umiejętności Mendżerskich ze wsparciem narzędzi informatycznych

PDF

2006-07-22
Trening Umiejętności Mendżerskich ze wsparciem narzędzi informatycznych

Projekt realizowany przez Indygo Polska Sp. z o. o. we współpracy z MTD Marek Dziduszko w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Dlaczego warto uczestniczyć?

Warto ponieważ, praktyczny charakter zajęć wpływa na skokowe podniesienie skuteczności osobistej menedżera. Dlatego każdy z treningów to 3 sesje po 2 dni intensywnych ćwiczeń. Firma, kierując kilka osób na różne treningi osiągnie ponadto efekt synergii. Doskonalone są bowiem umiejętności komunikacyjne (aby być rozumianym i rozumieć zgodnie z intencjami), tworzenia i zarządzania zespołem, zarządzania projektem (aby osiągnąć cel w zakładanym budżecie, o czasie i w spodziewanej jakości), oraz związane z zarządzaniem finansami. Słowem ? niezbędnik menedżera.

Dla kogo?

Dla właścicieli, kierowników, szefów projektów, specjalistów ze wszystkich branż z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (także fundacji, stowarzyszeń, zrzeszeń, spółdzielni itp. organizacji spełniających kryteria MSP). Także dla osób fizycznych. Ważne, aby każdy podmiot miał zarejestrowaną działalność gospodarczą. Wkrótce ? dla dużych przedsiębiorstw prywatnych, oraz firm państwowych i samorządowych. 

Czas trwania: 3 sesje po 2 dni, razem 6 dni

Cena (za 6 dni, za osobę):

Dla MSP: 269,82 zł. Tak mało dzięki 80% dofinansowaniu ze środków unijnych.
W cenie: zajęcia, materiały, kodowana część www, obiady, napoje, certyfikat.

Trenerzy i metodyka:

Szkolenia prowadzone są przez trenerów MTD i Indygo Polska z wieloletnią praktyką w szkoleniach i biznesie, z akredytacją Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w projektach szkoleniowych PHARE dla przedsiębiorstw. Stosowane formy: ćwiczenia, testy, praca z kamerą, nagrywanie rozmów telefonicznych, gry symulacyjne, analizy przypadków, prezentacje slajdów, warsztaty poprzedzone wprowadzeniem trenera i opatrzone jego komentarzem.

Tematy szkoleń :

1.      Komunikacja interpersonalna dla menedżera

2.      Budowanie zespołu i kierowanie nim

3.      Rachunkowość zarządcza dla menedżera

4.      Zarządzanie projektami

Miejsce i terminy:

Warszawa, Gliwice i inne miasta (informacje na www.zarzadzanie.mtdmark.pl)

  

Organizatorzy:

Indygo Polska Sp. z o.o. w partnerstwie z MTD Marek Dziduszko. Projekt finansowany ze źródeł Unii Europejskiej (nr SPORZL/2.3a/2/14/0433).

Zgłoszenie ? umowę szkoleniową można pobrać ze strony www.zarzadzanie.mtdmark.pl lub otrzymać z Centrum Szkoleń MTD, tel: 022 863 81 75. Wypełnione zgłoszenie prosimy odesłać na nr  faxu: 022 863 78 97. Szczegóły organizacyjne wyślemy mailem lub faxem.

  

Dokumenty do pobrania :

 

zgloszenie_umowa_szkoleniowa_Komunikacja_menedzerska

zgloszenie_umowa_szkoleniowa_Rachunkowosc_zarzadcza

zgloszenie_umowa_szkoleniowa_Zarzadzanie_projektami

  zgloszenie_umowa_szkoleniowa_Budowanie_zespolu

 

?

regulamin

 

oswiadczenie_o_ochronie_danych

 

informacje_o_uczestniku 

 

informacja_o_przedsiebiorstwie

 

formularz o otrzymanej  pomocy publicznej innej niz DE MINIMIS

 

Instrukcja do formularza

 

 

 

 

 
Wstecz